Mapa strony | Kontakt
ogrodnictwo katalog polskich firm rolniczych szkółki roślin sadownictwo nasiona nawozy POLAGRO

ROMAŃSCY

POLSKA - MAZOWIECKIE
05-555 Gąski
ul. Południowa 30
tel.: +48 504 619 630
biuro@romanscy.info
www.romanscy.info 

ROMANSCY. Nasze gospodarstwo specjalizuje się w produkcji roślin jagodowych. Produkujemy kwalifikowane sadzonki borówki amerykańskiej (wysokiej), jeżyny bezkolcowej, jagody kamczackiej oraz żurawiny wielkoowocowej. Zapraszamy do współpracy plantatorów, sklepy, centra i hurtownie ogrodnicze, a także klientów indywidualnych.

www.romanscy.polagro.ru www.romanscy.polagro.com.ua www.romanscy.pol-agro.pl
 
садоводство polagro каталог польских
 фирм

DRZEWKAOWOCOWE24

POLSKA - LUBELSKIE
24-310 Karczmiska
Słotwiny 154
tel.: +48 81 828 88 96
biuro@drzewkaowocowe24.pl  
www.drzewkaowocowe24.pl  

W naszych zasobach znajduję się Kwalifikowany Sad Mateczny do pozyskiwania zrazów, mateczniki z podkładkami wegetatywnymi oraz sady podkładek generatywnych. Zatem w pełni samodzielnie produkujemy materiał szkółkarski na każdym etapie jego wytwarzania, od podkładki przez szczepienie/okulizację po sprzedaż. Jesteśmy dumni z jakości naszych sadzonek, a satysfakcja odbiorców jest naszym najwyższym celem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji poprzez kontakt mailowy, telefoniczny jak i przez stronę internetową:

www.drzewkaowocowe24.polagro.ru www.drzewkaowocowe24.pol-agro.eu www.drzewkaowocowe24.pol-agro.pl
     
POLISH FIRMS

TWOJE SADY

POLSKA - PODKARPACKIE
39-200 Dębica
Budzisz 30N
tel.: +48 508 195 177
www.twojesady.pl
sklep@twojesady.pl

W naszej ofercie znajdą Państwo wyselekcjonowane drzewa i krzewy ozdobne oraz owocowe pochodzące z najlepszych szkółek województwa podkarpackiego, gdzie tradycja upraw przekazywana jest z pokolenia na pokolenie od XIX w. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze zarówno małych jak i dużych zamówień. Profesjonalnie zabezpieczamy rośliny na czas transportu, by dotarły nieuszkodzone i w dobrym stanie.

www.twojesady.polagro.ru www.twojesady.polagro.com.ua www.twojesady.pol-agro.pl
     
POLAGRO

OPIELA

POLSKA - PODKARPACKIE
39-209 Zasów
Zasów 104a
tel.: +48 662 581 351
www.szkolkazasow.pl
info@szkolkazasow.pl

Gospodarstwo szkółkarskie Tomasz Opiela istnieje od kilkunastu lat. Siedziba szkółki mieści się w Zasowie nieopodal Dębicy w województwie podkarpackim. Początkowo było to niewielkie gospodarstwo, jednak zdobywane przez lata doświadczenie pozwoliło szybko poszerzyć i ulepszyć asortyment szkółki. Produkowane sadzonki są najwyższej jakości. Roczna produkcja wynosi 500 000 drzew owocowych z czego 60% to jabłonie.

www.szkolkazasow.polagro.ru www.szkolkazasow.polagro.eu www.szkolkazasow.polagro.com.ua
     
POLAGRO

WIERCIOCH

POLSKA - PODKARPACKIE
39-209 Zasów
Zasów 32
tel.: +48 14 68 25 041
www.szkolka-wiercioch.pl
info@szkolka-wiercioch.pl

Szkółka drzewek owocowych: jabłonie, grusze, śliwy, wiśnie, czereśnie, morele, brzoskwinie - producent, Polska Szkółkarstwem zajmujemy się już od 20 lat. Początkowo były to znikome ilości i w bardzo ograniczonym zakresie. Z czasem poszerzaliśmy ofertę o kolejne rodzaje i odmiany. Cały czas nasze umiejętności i wiedza są systematycznie wzbogacane, ciągle poszerzamy park maszynowy - wszystko po to by jakość oferowanych przez nas drzewek była najwyższa.

www.wiercioch.polagro.ru www.wiercioch.polagro.eu www.wiercioch.polagro.com.ua
     
POLAGRO

Michał Krzystyniak

POLSKA - PODKARPACKIE
39-209 Zasów
Mokre 134
tel.: +48 12 288 97 97
www.szkolkakrzystyniak.pl  
kontakt@szkolkakrzystyniak.pl  

Oferujemy szeroki wybór odmian drzewek owocowych: * Jabłonie na podkładkach: A-2, M-7, M-9, M-26, P-14, P-60 * Śliwy, Morele na ałyczy * Grusze na kaukasiej * Czereśnie na colt * Wiśnie na antypce, czereśni ptasiej, * Brzoskwinia, Nektaryna na brzoskwini rakoniewieckiej * Agrest i Porzeczka na pniu

www.szkolkakrzystyniak.polagro.ru www.szkolkakrzystyniak.polagro.eu www.szkolkakrzystyniak.polagro.com.ua
     
POLISH FIRMS

KWITNACA WISNIA

POLSKA - ŁÓDZKIE
96-206 Sadkowice
Nowe Szwejki 46
tel.: +48 783 850 850
www.cherry24h.com
cherry@cherry24h.com 

Kwalifikowana szkółka drzewek i sadzonek owocowych "Kwitnąca Wiśnia" dostarcza wyłącznie kwalifikowany materiał z paszportem, który przeznaczony jest do zakładania nowoczesnych plantacji owocowych w strefie centralnej i południowej Europy. Posiadamy ponad 25-letnie doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa.

www.cherry24.polagro.ru www.cherry24.polagro.com.ua www.cherry24.pol-agro.pl
     
POLISH FIRMS

ATL Fruits

POLSKA - ŁÓDZKIE
96-111 Kowiesy
Chojnata 23 b
tel.: +48 46 831 72 16
www.atlfruits.cba.pl 
atlfruits@gmail.com

Profilem działalności przedsiębiorstwa jest handel owocami i warzywami na rynek krajowy i zagraniczny. Zajmujemy się exportem polskich produktów rolnych, głównie na rynki wschodnie, oferujemy naszym dostawcom profesjonalną obsługę, szybką płatność, możliwość sortowania i konfekcjonowania produktów. Odbiorcą oferujemy szeroki asortyment produktów, oferowane przez nas owoce i warzywa są zawsze świeże, oraz w doskonałej kondycji.

www.atlfruits.polagro.ru www.atlfruits.polagro.com.ua www.atlfruits.pol-agro.pl
   
POLAGRO

SZYMCZAK

POLSKA - MAZOWIECKIE
26-803 Promna
Stanisławów 19
tel.: +48 507 710 454
www.szymczak-sad.pol-agro.pl
damianseb@gmail.com

Gospodarstwo Rodzinne Sadownicze. Nasze gospodarstwo znajduje się w zagłębiu Grójeckim zajęło się sadownictwem 30 lat temu, od tamtej pory bardzo się rozwinęło i nadal inwestujemy w nowe technologie aby produkować ładniejsze i zdrowsze owoce. Posiadamy bazę przechowalniczą na 1500 ton jabłek, które przechowywane są w chłodniach ULO, więc w każdym momencie sprzedaży posiadamy świeże owoce o odpowiedniej trwałości i jędrności.

www.szymczak-sad.polagro.ru www.szymczak-sad.polagro.com.ua www.szymczak-sad.pol-agro.pl
POLISH FIRMS

SORTPAK

POLSKA - MAZOWIECKIE
05-660 Warka
Magierowa Wola 28
tel.: +48 48 667 61 63
www.sortpak.pl 
sortpak@sortpak.pl

Od 1994 roku zajmujemy się hurtową sprzedażą owoców i warzyw na terenie największego w Europie zagłębia sadowniczego w okolicach Warki. Na rynku krajowym zaopatrujemy sieci supermarketów oraz współpracujemy z zakładami przetwórczymi. Nasze owoce i warzywa eksportujemy również do Rosji, Kazachstanu, Ukrainy, Krajów Bałkańskich i Unii Europejskiej. Posiadamy certyfikat GLOBALGAP oraz wewnętrzny system kontroli jakości oparty na wymaganiach HACCP.

www.sortpak.polagro.ru www.sortpak.polagro.com.ua www.sortpak.pol-agro.pl
     
POLISH FIRMS

WITABO

POLSKA - LUBELSKIE
23-250 Urzędów
Okręglica-Kolonia 9
tel.: +48 81 821 00 41
www.grupawitabo.pl 
biuro@grupawitabo.pl

WITABO to grupa producentów owoców i warzyw działająca na rynku od 2009 roku. Gospodarstwa produkcyjne członków zlokalizowane są na słonecznej i obdarzonej licznymi walorami przyrodniczymi Lubelszczyźnie. Grupa producencka Witabo powstała z połączenia producentów owoców i warzyw z okolic Kraśnika i Opola Lubelskiego. Powołanie i utworzenie grupy producenckiej owoców i warzyw poprzedzone było wieloletnią współpracą członków

www.grupawitabo.polagro.ru www.grupawitabo.polagro.com.ua www.grupawitabo.pol-agro.pl
   
POLISH FIRMS

POLFRUT

POLSKA - MAZOWIECKIE
05-622 Belsk Duży
Łęczeszyce 43A
tel.: 48 48 66 11 570
polfrut@yandex.ru
www.polfrut.pl

POLFRUT została założona w 1984 r. przez sadowników z regionu Grójecko - Wareckiego. Zrzesza 40 udziałowców których powierzchnia gospodarstw zajmuje około 800 hektarów. Członkowie naszej Spółdzielni produkują duże ilości wysokiej klasy owoców i warzyw.

www.polfrut.polagro.ru www.polfrut.polagro.com.ua www.polfrut.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

KRZEWINSKI

POLSKA - LUBELSKIE
20-515 Lublin
ul. Krężnicka 100
tel.: 48 81 750 02 79
krzewinski@krzewinski.pl
www.krzewinski.pl

KRZEWINSKI licencjonowane Gospodarstwo Szkółkarskie Krystyna Krzewińska powstało w roku 1991. Obecnie gospodarujemy na powierzchni około 100 ha. Specjalizujemy się w uprawie roślin jagodowych: agrestu, porzeczek, borówki amerykańskiej, winorośli i dominujących w naszej produkcji malin, których produkujemy około 1 miliona sadzonek rocznie.

www.krzewinski.polagro.ru www.krzewinski.polagro.com.ua www.krzewinski.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

JANFRUIT

POLSKA - MAZOWIECKIE
05- 620 Błędów
Dąbrówka Nowa 8
tel.: +48 661 553 138
janfruit@wp.pl
www.janfruit.pl

JANFRUIT Sp. z o. o. to grupa producentów owoców i warzyw. Nasi dostawcy produkują owoce w sadach o łącznej powierzchni kilkuset hektarów. Zaplecze techniczne, którym dysponujemy pozwala nam dostarczyć rocznie kilkadziesiąt tysięcy ton owoców i warzyw. Linia technologiczna, którą posiadamy pozwala na przygotowanie do sprzedaży ponad 100 ton dziennie.

www.janfruit.polagro.ru www.janfruit.polagro.com.ua www.janfruit.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

SADY KRAJNY

POLSKA - WIELKOPOLSKI
89-340 Białośliwie
ul. Podgórna 54A
tel. mob.: 48 508 233 816
biuro@sadykrajny.pl
www.sadykrajny.pl

Gmina Białośliwie znajduje się w północno - wschodniej części Wielkopolski, 30 kilometrów od Piły, na skraju Wysoczyzny Krajeńskiej, w dorzeczu Noteci. Obecnie w rejonie Białośliwia znajduje się od 3000 do 4000 ha sadów. Tak liczna grupa sadowników i nowe wymagania rynku spowodowały konieczność integracji środowiska sadowniczego.

www.sadykrajny.polagro.ru www.sadykrajny.pol-agro.eu www.sadykrajny.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

LAS-BOR

POLSKA - ZACH-POM
78-630 Człopa
ul. Kolejowa 30
tel.: 48 67 259 10 87
www.las-bor.pl
las-bor.pl@wp.pl

LAS-BOR została założona w 1990 roku. Przedmiotem działalności jest przetwórstwo grzybów leśnych i uprawnych oraz handel płodami rolnymi. Specjalizujemy się w eksporcie tych produktów do krajów Europy. Posiadamy zakład przystosowany do mrożenia, suszenia oraz blanszowania każdego rodzaju grzybów, warzyw, owoców.

www.las-bor.polagro.ru www.las-bor.pol-agro.eu www.las-bor.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

ZLOTA JAGODA

POLSKA - LODZKIE
96-130 Głuchów
Złota 135
tel.: 48 602 42 71 44
poczta@zlotajagoda.com
www.borowka.pl

ZLOTA JAGODA Pragniemy przedstawić Państwu ofertę naszej Szkółki zajmującej się produkcją roślin jagodowych. Sztandarowym produktem szkółki jest borówka wysoka (amerykańska), z rodzaju Vaccinium produkujemy jeszcze borówkę niską (kanadyjską), żurawinę wielkoowocową i borówkę brusznicę. Z innych jagodowych: jagodę kamczacką, winorośl.

www.borowka.polagro.ru www.borowka.pol-agro.eu www.borowka.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

PLANTICO ZIELONKI

POLSKA - LODZKIE
05-082 Babice Stare
tel./fax: 48 22 722 95 53
plantico@plantico.pl
www.plantico.com.pl

Plantico Zielonki Sp. z o.o. jest firmą hodowlano-nasienną, istniejącą od kilkudziesięciu lat, o trwałej, bardzo dobrej pozycji na rynku polskim, zajmującą się bezpośrednią sprzedażą nasion warzyw i kwiatów dla odbiorców hurtowych i indywidualnych. Nasi hodowcy stale starają się sprostać wymaganiom rynku i corocznie wprowadzamy ciekawe nowości odmianowe. Wiele z nich stało się hitami na rynku ogrodniczym i znalazło uznanie wśród producentów wielkotowarowych oraz amatorów.

www.plantico.polagro.ru www.plantico.pol-agro.eu
www.plantico.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

GADAR

POLSKA - PODKARPACKIE
37-500 Jarosław
ul. Szówsko - Zamojska 24
tel.: 48 16 624 20 20
kontakt@gadar.pl
www.gadar.pl

GADAR oferowane Państwu przez firmę MYKOFLOR® grzybnie mikoryzowe są wyizolowane z korzeni roślin rosnących w najlepszych siedliskach. Przetestowane w licznych doświadczeniach w Laboratorium Grzybów Mikoryzowych MYKOFLOR® . Są to najnowocześniejsze produkty polecane przez Polskie Towarzystwo Mikoryzowe do stosowania amatorskiego i profesjonalnego. Nasze preparaty są produktem naturalnym rozmnożonym w warunkach laboratoryjnych; nie zawierają patogenów ani saprofitów.

www.gadar.polagro.ru www.gadar.polfirms.eu www.gadar.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

FLORAPLANET

POLSKA - PODKARPACKIE
37-500 Jarosław
ul. Szówsko - Zamojska 24
tel.: 48 16 624 20 21
biuro@floraplanet.pl
www.floraplanet.pl

FloraPlanet.pl to serwis który stanowi internetową bazę informacji o profilu ogrodniczym i nie tylko, gdzie właściciele różnego typu firm z całej Polski, mogą zamieszczać prezentacje swoich usług lub towarów.

www.floraplanet.polagro.ru www.floraplanet.polfirms.eu www.floraplanet.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

PODKARPACKIE SADY

POLSKA - PODKARPACKIE
39-200 Dębica
ul. Mickiewicza 46
tel.: +48 694 954 877 (EN)
sklep@podkarpackiesady.pl
www.podkarpackiesady.pl 

PODKARPACKIE SADY Internetowy Sklep Ogrodniczy Podkarpackie Sady to inicjatywa podkarpackich szkółkarzy, której zamierzeniem jest wprowadzenie na rynek wysokiej jakości drzewek owocowych, drzewek ozdobnych oraz innych produktów pozwalających na uprawianie zarówno małych, jak i dużych sadów oraz ogrodów.

www.podkarpackiesady.polagro.ru www.podk(...)sady.polagro.com.ua www.podkarpackiesady.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

FRUITADPOL

POLSKA - WIELKOPOLSKIE
tel.: +48 725 011 066
www.fruitadpol.polagro.ru
adamkw68@wp.pl

FRUITADPOL Nasza firma zajmuje się sprzedażą owoców i warzyw. W szerokiej ofercie warzyw znajdą Państwo pomidory, ogórki, ziemniaki, cebulę, cebulę czerwoną, kapustę białą, kapustę pekińską, marchew, seler, pietruszkę, kalafior, por, czosnek, burak i inne. Polecamy również owoce: jabłka, wiśnie, czereśnie, śliwki oraz gruszki. Na życzenie Klienta towar pakujemy na paletach, w paczkach, workach.

www.fruitadpol.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

PPO SIECHNICE

POLSKA - DOLNOŚLĄSKIE
55-011 Siechnice
ul. Opolska 30
tel.: +48 71 311 53 35
www.pposiechnice.pl
ppo@pposiechnice.pl

Przedsiębiorstwo Ogrodnicze Siechnice sp. z o.o. jest jednym z największych polskich szklarniowych producentów warzyw. Istniejemy na rynku od 1980 roku i nieustannie pracujemy nad tym, aby marka naszych pomidorów i ogórków była kojarzona przez klientów z naturalnymi i zdrowymi produktami. Cały proces produkcji prowadzimy w najnowocześniejszej technologii sterowanej przez systemy komputerowe.

www.pposiechnice.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

P.H. ŻUŁAWY

POLSKA - WARMIA
11-001 Dywity
ul. Spółdzielcza 57
mobile: +48 515 101 989
www.zulawskiewarzywa.pl
handel@zulawskiewarzywa.pl

P.H. ŻUŁAWY działa na rynku warzyw od kilkunastu lat w tradycyjnych kanałach dystrybucji. W roku 2007 nastąpił punkt zwrotny kiedy to zaczęliśmy dostarczać warzywa do sieci spożywczych. Ta decyzja przyśpieszyła znacznie inwestycje. Dziś dysponujemy szerokim know-how, profesjonalnymi maszynami pakującymi, liniami do mycia oraz bazą magazynową i chłodniami do wielomiesięcznego przechowywania warzyw bez pogorszenia ich jakości.

www.zulawskiewarzywa.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

POL-MAR

POLSKA - MALOPOLSKA
32-100 PROSZOWICE
Łaganów 47
tel./fax: 48 12 452 25 13
www.pol-mar.net
biuro@pol-mar.net

POL-MAR Nasza działalność polega na kompleksowym zaopatrywaniu w warzywa i owoce naszych krajowych jak i zagranicznych odbiorców. Wszystkie towary są dostarczane przez okolicznych producentów, co gwarantuje ich wysoką jakość i świeżość. Dysponujemy własną bazą transportową, która umożliwia nam terminowe wywiązywanie się z wszystkich zamówień.

www.polmar.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

BENSON

POLSKA - POMORZE
80-232 GDAŃSK
ul. Matejki 6
tel.: 48 79 418 72 76
www.benson24.com
kontakt@arcpolska.eu

BENSON Główną naszą działalnością jest eksport i import towarów. Dzięki szerokiej sieci kontaktów łączymy bezpośrednio dostawców z odbiorcami. Dostarczamy zawsze świeży towar najwyższej jakości. Posiadamy własny tabor transportowy, dzięki czemu nasze produkty możemy dostarczyć bezpośrednio do Państwa firmy, lub pod wskazany przez Państwa adres- szybko i sprawnie.

www.benson.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

JTM

POLSKA - MAZOWIECKIE
05-480 Karczew
Janów 14
tel.: 48 606 814 449
info@tomatojtm.pl
www.tomatojtm.pl

JTM Grupa Producentów Owoców i Warzyw Sp. Z o.o. jest firmą rodzinną z 40-letnim doświadczeniem w produkcji pomidorów szklarniowych. Nasze bogate doświadczenie wsparte jest nowoczesną technologią, co pozwala na uprawę pomidorów ekologicznych i o bardzo wysokich parametrach jakościowych.

www.tomatojtm.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

BIK

POLSKA - PODKARPACKIE
37-700 Przemyśl
ul. Zamoyskiego 20
tel.: 48 16 675 03 55
biuro@hurt-owoce.pl
www.owoce-warzywa.webfabryka.pl

BIK Hurtownia na Przemyskim rynku działa od 9 lat. Firma specjalizuje się zaopatrzeniem odbiorców krajowych i zagranicznych w wysokiej klasy owoce krajowe, cytrusowe oraz warzywa. W ramach swojej działalności poszukuje odbiorców hurtowych oraz dostawców Polski jak i zagranicy.

www.bik.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

FART

POLSKA - MAŁOPOLSKIE
32-420 GDÓW
ul. Krakowska 18
tel.: 48 12 251 61 10
alexanb@o2.pl
www.rafi_08.republika.pl

FART jest firmą, która działa na Polskim rynku od siedmiu lat, a od trzech lat rozszerzyła swą działalność o kraje Unii Europejskiej Pośredniczymy w sprzedaży wszelkiego rodzaju owoców, warzyw jak również cytrusów Dzięki doświadczeniu, stałej współpracy z producentami krajowymi i bezpośrednimi importerami z krajów UE, dostosujemy się do najbardziej wymagających klientów, zapewniając tym samym najwyższą jakość towaru.

www.fart.polagro.ru www.fart.polfirms.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

PlantiCo Golebiew

POLSKA - LODZKIE
99-300 Kutno
Gołębiew
tel./fax: 48 24 254 24 98
plantico@plocman.pl
www.golebiew.hostingpro.pl

PlantiCo Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Gołębiew zajmuje się hodowlą i nasiennictwem warzyw, kwiatów oraz reprodukcją zbóż nasiennych. W skład firmy wchodzą dwa działy hodowli roślin ogrodniczych i dwa magazyny nasion, zlokalizowane w miejscowości Gołębiew Nowy k/Kutna i Strugi k/Szymanowa.

www.golebiew.polagro.ru www.golebiew.polfirms.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

AGROL

POLSKA - MAZOWIECKIE
09-140 Raciąż
ul. Płocka 53
tel.: 48 23 679 10 10
www.pph-agrol.com.pl
agrol@wp.pl

AGROL sp. z o.o. powstało w 1996 roku. Podstawę działalności firmy stanowi własna kaszarnia, wyposażona w najnowszej generacji urządzenia do produkcji kasz. Bogaty asortyment produktów, wytwarzanych z najlepszych polskich zbóż, pozostaje pod stałą kontrolą. Klienci AGROL otrzymują zawsze produkty zbożowe najwyższej jakości o czym świadczy Certyfikat Polskiego Producenta Żywności oraz funkcjonujący w zakładzie system HACCP.

www.agrol.polagro.ru www.agrol.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

SZPEX

POLSKA - PODKARPACKIE
27-600 Sandomierz
ul. Przemysłowa 5/217
tel.:48 15 832 23 54 56
biuro@szpex.com
www.szpex.com

Przedsiębiorstwo Rolniczo Handlowo Usługowe SZPEX Spółka z o.o. od 1993 jest exporterem najlepszych warzyw i owoców różnych gatunków /świeżych i mrożonych/. Obecnie współpracuje z Litwą, Łotwą, Serbią.

www.szpex.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

INTERAGRO

POLSKA - MAZOWIECKI
05-850 Ożarów Mazowiecki
Ołtarzew, ul. Poznańska 376
tel.: 48 22 722 23 07
interagro@wp.pl
www.interagro.net.pl

Firma INTER AGRO powstała w 1994 r. Od wielu lat główny kierunek działalności firmy- eksport świeżych i przetworzonych owoców i warzyw. INTER AGRO współpracuje z firmami w Rosji, Czech, Rumunii, Bułgarii, Łotwy, Estonii, Turcji.

www.interagro.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

POLAN

POLSKA - MALOPOLSKIE
30-130 Kraków
ul. Rydla 53-55
tel.: 48 12 637 03 77
polan@nasiona.pl
www.nasiona.pl

Centrum Ogrodnicze firmy POLAN oferuje szeroki wybór artykułów i sprzętu do produkcji ogrodniczej. Tutaj każdy klient otrzyma fachową poradę i pomoc w wyborze odpowiedniego artykułu. Obok sklepu znajdziecie Państwo również SZKÓŁKĘ DRZEW I KRZEWÓW OWOCOWYCH OZDOBNYCH, sprzedającą również sezonowo rozsadę warzyw i kwiatów.

www.polan.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

PHRO

POLSKA - MALOPOLSKIE 32-065 Krzeszowice
ul. Żbicka 32
tel.: 48 12 282 05 25
nasiona@phro.com.pl
www.phro.com.pl

Firma Produkcja i Hodowla Roślin Ogrodniczych Sp. z o.o. w Krzeszowicach swoją działalność ogrodniczą prowadzi od 1962 roku. Na dzień dzisiejszy kierunki działalności spółki to: produkcja towarowa pomidorów i ogórków, hodowla roślin warzywnych, sprzedaż nasion warzyw i kwiatów, centrum ogrodnicze.

www.phro.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

KRASON

POLSKA - LODZKIE
97-371 Wola Krzysztoporska
Piaski 32a
tel.: 48 44 732 59 95
biuro@krason.com.pl
www.krason.com.pl

Gospodarstwo KRASON nasze zajmuje się produkcją rozsady warzyw do uprawy pod osłonami: pomidora, papryki, ogórka oraz warzyw gruntowych: kapusty, kalafiora, brokuła, pora, selera i sałaty. W produkcji wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologiczne i naukowe oraz wszystkie nowości firm nasiennych polskich i zagranicznych.

www.krason.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

POLSKIE JAGODY

POLSKA - LUBELSKIE
23-413 Obsza
Olchowiec 117
tel.: +48 84 541 20 20
www.polskiejagody.pl
info@polskiejagody.pl

Grupa Producentów Owoców POLSKIE JAGODY oferuje owoce borówki amerykańskiej na rynek świeży w opakowaniach detalicznych o gramaturze od 125 g do 500 g oraz owoce dla przetwórstwa w dowolnych opakowaniach wybranych przez klienta. Dzięki starannemu doborowi odmian borówki amerykańskiej okres zbioru jest maksymalnie wydłużony i trwa od lipca do początku października. Standardem jest nieprzekraczający 30 minut czas pomiędzy zerwaniem owocu z krzewu a jego wstępnym schłodzeniem, co zapewnia najwyższą jakość i trwałość oferowanego produktu.

www.polskiejagody.polagro.ru www.polskiejagody.polagro.com.ua www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

EXPORTER

POLSKA - WIELKOPOLSKIE
60-688 Poznań
os. Jana III Sobieskiego 40D/27
mobile: +48 606 368 246
www.exporter.net.pl
biuro@exporter.net.pl

PPHU EXPORTER Piotr FYLAK zajmuje się hurtową sprzedażą świeżych owoców i warzyw z przeznaczeniem na świeży rynek jak i do celów przemysłowych w kraju i za granicą. Nasza działalność polega na koordynacji zakupu bezpośrednio z gospodarstw rolnych jak i sadowniczych celem ich dalszej sprzedaży w ilościach hurtowych. POSZUKUJEMY PRODUCENTÓW ORAZ DOSTAWCÓW zainteresowanych współpracą na uczciwych partnerskich zasadach.

www.exporter.polagro.ru www.exporter.polagro.com.ua www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

BIALAS

POLSKA - LODZKIE
26-300 Opoczno
Brzustówek 10
mobile: +48 601 378 147
www.bialas.pl
bialas@bialas.pl

BIALAS W naszej ofercie znajdą Państwo odmiany agrestu, maliny, porzeczki oraz leszczynę. Szkółka drzew i krzewów owocowych oferuje ukorzenione sadzonki krzewów:
- Agrest czerwony, zielony, żółty
- Porzeczka czarna, czerwona i biała
- Aronia, leszczyna

www.bialas.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

TARKOWSCY

POLSKA - LODZKIE
99-312 PLECKA DĄBROWA
Lasota 15
tel./fax: 48 24 282 21 17
www.tarkowscy.prv.pl
edyta_tarkowska@wp.pl

TARKOWSCY Produkcja i sprzedaż wysokiej jakości sadzonek aronii czarnoowocowej, oraz owoców pochodzących z własnych plantacji. Aronia czarnoowocowa zwana też aronią czarną (Aronia melanocarpa (Michx.) Elliott) to gatunek krzewu należący do rodziny różowatych. Wywodzi się on ze wschodnich wybrzeży kontynentu północnoamerykańskiego, na którym występuje w stanie dzikim.

www.tarkowscy.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

M-SAD

POLSKA - LODZKIE
96-230 Biała Rawska
Grzymkowice 82
tel.: 48 46 813 81 57
kontakt@m-sad.pl
www.m-sad.pl

M-SAD położone jest w rejonie województwa łódzkiego w miejscowości Grzymkowice gm. Biała Rawska przy drodze Biał Rawska-Mszczonów, ok.10km. od trasy Warszawa-Katowice. Obecnie nasze uprawy sadownicze prowadzone są na powierzchnie 20 ha. Dominującym w uprawie gatunkiem są jabłka, ale również w naszej ofercie znajdują się gruszki oraz śliwki.

www.msad.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

JABLKO SADECKIE

POLSKA - MALOPOLSKA
33-390 Łącko 761
tel.: 48 18 444 69 86
biuro@jablkosadeckie.pl
www.jablkosadeckie.pl

JABLKO SADECKIE W dniu 04-08-2008 została zawiązana spółka o nazwie Zrzeszenie Sądeckich Sadowników „Jabłko Sądeckie” Sp. z o.o., w skład której wchodzi Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw „Owoc Łącki” Sp. z o.o. i Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw OLSAD Sp. z o.o. Zrzeszamy 88 gospodarstw sadowniczych o wspólnym areale ok. 400 ha. Potencjał produkcyjny Spółki to 12 000 ton owoców.

www.jablko.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

PRIMA

POLSKA - MAZOWIECKIE
05-660 Warka
ul. Gośniewska 46
tel.: 48 48 667 47 18
www.prima2000.pl
handlowy@prima2000.pl

Prima 2000 działa na rynku owoców i warzyw od wielu lat. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku. Od tego czasu stale zwiększamy swoje obroty i zdobywamy nowych partnerów. Dziś nasze produkty regularnie dostarczamy do Czech, Słowacji, Anglii, Finlandii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Białorusi i do innych państw.

www.prima.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

JOLANDA

POLSKA - MAZOWIECKIE
05-621 Błędów
Trzylatków Mały
tel.: 48 604 341 169
www.jolanda.polagro.ru
jolanda.kolacz@gmail.com

JOLANDA jest dynamicznie rozwijającym się gospodarstwem zlokalizowanym w zagłębiu sadowniczym Polski gminie Błędów, powiecie grójeckim. Gospodarzymy na 7 ha w tym 5,5 ha to sady nawadniane wodą z własnego stawu. Planujemy pozyskiwanie wiśni z 7000 drzewek a czereśni z 1000. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej klasy owoców szczególnie wiśni, czereśni i jabłek.

www.jolanda.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

SWEET-GARDEN

POLSKA - MAZOWIECKIE
05-620 Błędów
Katarzynów 12
tel.: 48 85 674 37 38
www.sweet-garden.pl
sweet-garden@wp.pl

SWEET GARDEN jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą zlokalizowaną w największym zagłębiu sadowniczym Polski oraz Europy, powiecie grójeckim. Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej klasy owoców i warzyw świeżych oraz mrożonych. Dysponujemy szerokim asortymentem owoców i warzyw pochodzących z kraju oraz z importu.

www.sweet-garden.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

ALBIGOWA

POLSKA - PODKARPACKIE
37-122 Albigowa k/Rzeszowa
trasa E4 kierunek Przemyśl
tel.: 48 17 225 30 70
www.albigowa.com.pl
sady@albigowa.com.pl

ALBIGOWA gospodarzymy na 207 ha ziemi z czego sady jabłoniowe zajmują powierzchnię 93ha, sady wiśniowe 38 ha, sady gruszowe 8 ha, pozostałe sady 6 ha, szkółki i mateczniki 11 ha, plantacje: truskawek 3 ha, porzeczki czarnej 4 ha, aronii 8 ha, łąki i pastwiska 11 ha zabudowania 6 ha drogi i place 4 ha, pozostałe grunty użytkowane są rolniczo.

www.albigowa.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
 
POLISH FIRMS

MICHALSKI

POLSKA - WIELKOPOLSKI
62-610 Sompolno
ul. Kaliska 44
tel.: 48 63 261 44 28
info@michalski-farm.com.pl
www.michalski-farm.com.pl

Nasze gospodarstwo specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości gruszek i jabłek deserowych najbardziej popularnych odmian. Tradycje sadownicze w naszej rodzinie sięgają trzech pokoleń. Przez szereg lat aż po dzień dzisiejszy zachodziły ciągłe zmiany i ulepszenia. W chwili obecnej nasze gospodarstwo jest wysoce wyspecjalizowane.

www.michalski.polagro.ru www.pol-agro.eu www.pol-agro.pl
 
POLISH FIRMS

NAZWA FIRMY

POLSKA - REGION
00-000 Miejscowosc
ul. Nazwa nr
tel.: +48 12 288 97 97
www.aktru.eu
aktru@aktru.pl

FIRMA informacja

www.polagro.ru www.polagro.com.ua www.pol-agro.pl
     

Kategoria: sadownictwo. POLAGRO to katalog polskich firm, z branż takich jak: rolnictwo, ogrodnictwo, sadownictwo, hodowla, agrotechnika, leśnictwo, nawozy, przetwórstwo, nasiona. Serdecznie witamy w naszym portalu informacji rolnej i zapraszamy do korzystania z danych o firmach branży rolniczej i obsługujących rolnictwo, produkujących żywność oraz wszystko to, co służy jej wyprodukowaniu - zamieszczonych w szczegółowych zakładkach. Nasz portal daje wyjątkową możliwość poinformowania Rynków Wschodnich o Państwa działalności i produkcji. Prezentowane przez nas informacje mają charakter komercyjny i skierowane są do przedsiębiorców ze wschodu - głównie z Rosji, Ukrainy - a także dla odbiorców z Polski.

Top.Mail.Ru